Plastikinės gyvūnų priežiūros priemonės Ferplast internetu

gyvunu_prieziuros_prekes_ferplast_internetuMūsų įmonės atstovaujamas plastikines gyvūnų priežiūros priemonės „Ferplast“ galima įsigyti internetu elektroninėje parduotuvėje PET24.LT. Straipsnio pabaigoje pateikiame partnerių, kurių parduotuvėse galima rasti „Kaivanos“ prekes, žemėlapį.

Kuo ypatingas šis Italijoje, Vičenzos provincijoje, nuo 1966 m. sėkmingai gyvūnų priežiūros gaminius kuriantis gamintojas?

Visų pirma „Ferplast“ yra į tyrimus orientuota įmonė, siekianti, kad kiekvienas naujas gaminys būtų inovatyvus, saugus, pasižymėtų geresne kokybe ir dizainu. Šie aukšti reikalavimai produktams yra keliami siekiant esminio ir pagrindinio kompanijos tikslo –  maksimaliai rūpintis gyvūnų priežiūra ir jų gerove. „Ferplast“ kasmet skiria ženklią pajamų dalį naujiems tyrimams ir naujausių technologijų studijoms.

Šiuo metu Italijos gamintojas siūlo virš 2000 rūšių gaminių, įmonėje dirba apie 1000 darbuotojų, o savo prekes tiekia į daugiau nei 80 šalių penkiuose planetos žemynuose.

ferplast_narvelis_triusiui

„Ferplast“ gamina priežiūros priemones beveik kiekvienai gyvūnų šeimai: šunims, katėms, graužikams, paukščiams, žuvims, varliagyviams ir reptilijoms. „Ferplast“ siūlo tiek pačias paprasčiausias ir būtiniausias priemones tiek sudėtingiausius guvūnų priežiūros sprendimus. Tačiau kiekvienas gaminys sukurtas taip, kad žmogaus namuose augantis gyvūnas jaustųsi tikru šeimos nariu.

Bendrovės filosofija yra iš tiesų nauja ir gali pasirodyti netikėta, tačiau yra neabejotinai progresyvi ir siektina kiekvienam auginančiam ir prižiūrinčiam gyvūną. „Ferplast“ sako, jog jie įžengė į naują erą, kurioje pirmos ir antros klasės gyvūnai neegzistuoja. Sąvoka „šeimininkas“ yra praeitis, o jos vietoje atsidūrė troškimas patirti pilnavertį, malonų ir atsakingą bendravimą. Naujoje augintinių kartoje mes visi esame gyvūnai, ieškantys komforto ir geriausios kokybės  produkcijos.

„Ferplast“ gaminius galite įsigyti internetu elektroninėje parduotuvėje PET24.LT arba mūsų partnerių prekybos vietose:


Žiūrėti Kaivana partnerių žemėlapis didesniame žemėlapyje

Kviečiame komentuoti ir diskutuoti.

Komentuokite.