Norite geriausių pašarų šunims? Rinkitės Orijen iš Champion Petfoods

Kiekvienas žmogus turi tam tikrus kriterijus, pagal kuriuos vertina įsigyjamų produktų ir paslaugų kokybę. Nepaisant mūsų profesinių žinių, taikomų atsirenkant gaminius, kuriais galėtume prekiauti Lietuvoje ir Baltijos šalyse, yra viena paprasta taisyklė, kuri padeda nuspręsti, ar konkretus gaminys bus „Kaivanos“ taikinyje ar ne.

Kokia ši taisyklė? Mes esame įsitikinę, kad produkto vertę padeda atskleisti jo pripažinimas ir vertinimas rinkose, kurios pagal dydį ir svarbą užima dominuojančias pozicijas pasaulyje. Būtent tokiais pasiekimais gali pasigirti Kanados gamintojas Champion Petfoods, kurio pašarai jau eilę metų JAV yra išrenkami geriausiu ėdalu, kurį gali gauti augintinis. Įvertinant šalies dydį, gyventojų laikančių gyvūnus skaičių ir intensyvią konkurenciją gyvūnų maisto gamintojų segmente, tokia Champion Petfoods gaminių sėkmė negali būti atsitiktinė ir nepelnyta. Kanados kompanija užsitarnavo gyvūnų šeimininkų ir profesionalų veisėjų pagarbą savo atsidavimu ir intensyviu moksliniu darbu pažįstant įvairius augintinius ir jų sveikos gyvensenos formulę. Tačiau apie visa tai išsamiau galite sužinoti žemiau esančiame įmonės filme, kuriame detaliai pristatoma produktų filosofija ir jų gamybos kelias.

Orijen_pasarai_katems_ir_sunims

 

Champion Petfoods gaminys ORIJEN yra du metus (2011-2012m) iš eilės tapęs metų gyvūnų pašaru. Šį titulą ORIJEN suteikė Vašingtone įsikūręs tarptautinis gaminių sertifikavimo institutas The Glycemic Research Institute (GRI) kartu su nepriklausomų ekspertų grupėmis, tokiomis kaip The Medical Advisory Board, Senior Staff bei institutui priklausančia draugija Associate Research Fellows. Ši įvairialypė komisija atsižvelgdama į griežtus reikalavimų protokolus vertina ir sertifikuoja įvairių sričių gaminius, kuriems patvirtinimus suteikia JAV, Kanados ir Didžiosios Britanijos vyriausybės.

Tarp instituto vertinamų gaminių yra gyvūnų maistas bei skanėstai. Pradedant 2004 m. iki dabar GRI ištyrė šimtus gyvūnams skirtų pašarų rūšių, norėdama nustatyti sveikiausius ir tinkamiausius produktus augintiniams, atkreipiant dėmesį į jų įtaką susirgti tokiomis ligomis kaip diabetas, artritas, glikemija, sąsajas su cukraus pokyčiais organizme bei senėjimo reiškiniais. Atrankos kriterijai yra itin griežti, gaminys ir jo tinkamumas testuojami pačiais įvairiausiais pjūviais. Todėl GRI suteikiamas vertinimas yra pripažįstamas visame pasaulyje ir skiriamas tik iš tiesų to nusipelniusiems produktams. Būtent toks yra ORIJEN.

 

Kviečiame komentuoti ir diskutuoti.

Komentuokite.