Ką byloja ženklas „Whole Prey Diet“ ant ORIJEN pašarų pakuočių?

whole-prey-diet-zenklasGyvūnų pašarų gamintojas ORIJEN yra patentavęs prekinį ženklą „Whole Prey Diet“, kurį rasite ant įmonės gaminių pakuočių. Šis užrašas liudiją esminį skirtumą, kuriuo bendrovės gaminiai skiriasi nuo kitų rinkoje esančių pasiūlymų.

Whole prey pažodžiui į lietuvių kalbą galima išversti kaip „visas grobis“. Ką tai reiškia? Begalinė gamtos išmintis, kaip rašoma ORIJEN kompanijos svetainėje, žuvų, paukščių ir žvėrių sandarą sukūrė taip, kad būtent tos sandaros visuma, o ne atskiros dalys pilnai atitinka maistinius šunų ir kačių poreikius.

Laukinėje gamtoje šunys ir vilkai minta žuvimis, paukščiais, žvėrimis įskaitant jų vidaus organus, vertingus vitaminais ir mineralais, raumenų mėsą, kurią sudaro proteinai ir riebalai, bei kaulus ir kremzles, naudingas kalciu ir fosforu. Palyginę tokį racioną su šiuolaikiniais „moksliškai subalansuotais“ kitų įmonių pašarais, pamatysime, kad juos sudaro angliavandeniai, abdirbti grūdai ar augalinės kilmės proteinai bei nedidelė dalis mėsos. Panagrinėję pakuotes, pamatysime, kad tokiuose pašaruose naudojamos sintetinės amino rūgštys, įvairūs vitaminai ir mineralai, reikalingi pakeisti maistines medžiagas, kurių tikrasis šaltinis yra sugautas grobis laukinėje gamtoje.

ORIJEN Whole Prey pašarai atspindi tą dietą, kurią taikydami šunys ir katės evoliucionavo tūkstančius metų. Tai yra itin maistingas mėsos, vidaus organų ir kremzlių balansas, kuris neįtikėtinai sumažina sintetinių priedų naudojimo poreikį ORIJEN pašarų gamyboje.

Kas sudaro WHOLE PRAY DIET ženklu pažymėtus pašarus?

MĖSA | 70 – 85 %

Mėsa yra visų mėsiaėdžių dietos pagrindas.

Priešingai nei tradiciniai gyvūnų pašarai, ORIJEN produkcija išsiskiria didele įvairiarūšės mėsos dalimi. Tai reiškia, jog pašaruose gausu natūralių aminorūgščių ir visiškai nėra dirbtinių ar sintetinių ingredientų.

Jokių sintetinių aminorūgščių: ORIJEN produkcijos sudėtyje nėra tokių medžiagų kaip L-Lysine, Choline Chloride, Thiamine Mononitrate, Biotin, Pyridoxine Hydrochloride, Taurine or L-carnitine, t.y. tokių medžiagų, kurios naudojamos kompensuoti šviežios mėsos trūkumą įprastuose pašaruose.

Mažai riebalų: kadangi natūralioje mėsoje yra pakankamas kiekis riebalų, ORIJEN gaminiuose iš viso nėra papildomai pridedama riebalų arba jų yra labai nedidelis kiekis. Kaip ir proteinas, riebalai pašaruose atsiranda natūraliai – naudojant šviežią kokybišką mėsą.

ATRINKTŲ ORGANŲ MĖSA | 10 – 15 %

Dar iki pasirodant pasaulio istorijoje žmogui, įvairių laukinių gyvūnų organų mėsa buvo vienas pagrindinių kačių ir šunų protėvių maisto šaltiniu. Šių gyvūnų šiandieniniai laukiniai pusbroliai taip pat minta sveikiau, kadangi ėda įvairių gyvūnų organus.

ORIJEN naudoja šviežias kepenis, širdis, žarnas siekdama padidinti pašarų natūralią maistinę vertę šiais vitaminais: A, D, E and K, B1, B2, B6, B12, folio rūgštimi, mineralais. Visa tai pašarų gamyboje leidžia išvengti sintetinių priedų.

Visi organai yra gaunami švieži išskirtinai iš aplinkiniame regione auginamų gyvūnų, kurių auginimo sąlygos atitinka žmogaus vartojimui skirtų gyvūnų auginimo reikalavimus.

ĖDAMI KAULAI | 5 – 10 %

Kaulai, kuriuos ėda šunys ir katės, kaulų čiulpai ir kremzlės taip pat sudaro ženklią ORIJEN pašarų dalį. Tai reiškia, kad įmonės gaminiuose natūraliai subalansuotas kalcio, fosforo, gliukozamino ir chondroitino poreikis.

Tai reiškia, kad WHOLE PRAY DIET produkcijoje visiškai nėra sintetinių mineralų tokių kaip: Calcium Pantothenate, Calcium Carbonate, Calcium Iodate, Potassium Carbonate ar Potassium Iodide.

Šios maistinės vertybės, kaip ir visos kitos išvardintos prieš tai, natūraliai pakliūva į ORIJEN pašarus kartu su šviežiomis žuvų, paukščių ar galvijų dalimis.

Kviečiame komentuoti ir diskutuoti.

Komentuokite.