Džiovinti natūralūs kramtalai, subproduktai šunims „Kaivana“

Internete, veterinarijos vaistinėse, gyvūnų prekių parduotuvėse tikriausiai pastebėjote „Kaivana“ prekiniu ženklu pažymėtus kramtalus šunims. Šiuos natūralius gyvūnų subproduktus, neturinčių cheminių priedų, dažų, dirbtinių kvapų gamina Indijos įmonių grupė „Allana Frigorifico“. Šuniukai „Kaivanos“ džiovintus gardėsius kramto noriai, todėl jie vartotini ne tik kaip skanėstai, bet ir tinka profilaktinei dantų priežiūrai.

Pastebėjus naminių gyvūnų skaičiaus augimą rinkai pasiūlyti džiovintų šunims skirtų kramtalų, subproduktų kaip buivolo šonkauliai, odos, kepenų gabaliukai ir kitų. Šie produktai pradėti gaminti atlikus daugybę mokslinių tyrimų,  užtikrinusių jų naudą kasdieniam naminio gyvūno mitybos racionui ir kad džiovinimo proceso metu nebūtų pašalinti baltymai, mineralai ir vitaminai.

Pagrindiniai šių iš Indijos pristatomų „Kaivana“ kramtalų privalumai:

  • kieti, ilgai kramtosi,
  • patenkina šuns poreikį kramtyti,
  • jauniems šunims padeda vystytis dantims ir dantenoms,
  • valo dantis ir dantenas.

„Allana Frigorifico“, didžiausio Indijos apdorotų maisto produktų ir agroproduktų eksportuotojo, eksporto apimtys išaugo 44% per pastaruosius porą metų. Tuo pačiu metu jį atsiskleidė kaip lyderė rinkos produktų gamybos, marketingo ir pardavimų srityse. „Allana Frigorifico“  siekia užtikrinti kokybiško, natūralaus maisto ir subproduktų gamybą Indijai ir užsienio valstybėms. Išskirtinį dėmesį „Allana Frigorifico“ skiria investicijoms į maisto aprodojimo technologijas, žmogiškuosius išteklius ir  savo gamyklų plėtrai.  Svarbus faktas, kad įmonė atitinka kokybės ir produkto saugumo tarptautinius standartus (ISO 9001:2000, HACCP ir ISO 14001) bei   standartui, apibrėžiančiam atsakingą įmonės darbuotojų darbo saugos ir sveikatos įvertinimą ( OHSAS 18000).

Įmonė pelnė Indijos vyriausybės, Indijos komercijos ministerijos ir kitų valstybinių verslo organizacijų įvertinimus nacionaliniame ir organizacijų lygmenyje.

 

Kviečiame komentuoti ir diskutuoti.

Komentuokite.