Dantų priežiūros priemonė Canina Dental Can

dentalcan100ml_z1Canina Dental Can – tai gydomoji, profilaktinė šuns dantų ir burnos ertmės priežiūros priemonė. Reguliariai naudojant Dental Can iš šuns nasrų nesklis blogas kvapas,  jie bus apsaugoti nuo dantenų uždegimo, apnašų susidarymo. „Kaivanos“ veterinarijos gydytojai rekomenduoja Canina Dental Can vartoti kasdien – taip išsaugoma sveika šuns dantų būklė.

Šunims, gaunantiems ėsti daug minkšto maisto,  ant dantų ir tarpudančiuose kaupiasi apnašos, o iš jų atsiranda dantų akmenys ir išsivysto dantenų uždegimas. Su Canina Dental Can  pašalinamos maisto sankaupos – šuns blogo kvapo iš nasrų ir dantų susirgimų priežastis. Reguliarus vartojimas apsaugo nuo dantenų uždegimo ir parodontozės.

Kokios gi veikliosios produkto medžiagos ? Produkto sudėtyje yra ramunėlių ekstrakto, pipirmėčių aliejaus, timolio, benzalkonio chlorido tirpalas:

  • Ramunėlių ekstraktas –  priešuždegiminė, antiseptinė, skausmą mažinanti ir silpna audinius jungianti priemonė. Naudojama masažuojant, vilgant jautrią vietą;
  • Pipirmėtės aliejus turi spazmolitinį poveikį, lengvai stimuliuoja virškinamojo trakto veiklą;
  • Timolis naudojamas kaip antiseptinė ir dezinfekuojanti nasrų, gerklės, ryklės priemonė, pasižyminti nuskausminančiosiomis savybėmis. Apsaugo nuo kokų (rutulinių bakterijų) ir grybelių;
  • Benzalkonio chloridas turi baktericidinį, fungicidinį, tuberkuliocidinį poveikį. Gali inaktyvinti maro, hepatito virusą, rotavirusą ir kitus virusus.

 

Vartojimo instrukcija: buteliuko smaigalį įstatykite į šuns nasrų kampą ir nestipriu judesiu spausdami buteliuką ant jų užlašinkite mažą kiekį priemonės. Nepilkite į gerklę ! Užlašinę priemonę lengvai pamasažuokite aplink dantis ir tą pačią procedūrą atlikite dar kartą kitoje nasrų pusėje. Masažuodami naudokite mažą kempinėlę ar ant piršto užsuktą medicininį tvarstį.

Norėdami išmokyti šeimininkus prižiūrėti savo augintinių dantis sukūrėme vaizdo klipą. Malonaus žiūrėjimo !

Canina dantų priežiūros priemones galite įsigyti „Kaivana“ vaistinėse Kaune, Vilniuje ir pas „Kaivana“ prekybos partnerius.

Kviečiame komentuoti ir diskutuoti.

Komentuokite.