„Brit Premium“, „Brit Care“, „CarniLove“ produkcija – iš čekų kompanijos „Vafo Praha“

RRz0R7mL„Brit“ pašarus gaminanti Čekijos įmonė „Vafo Praha“ kiekvienais metais rodo gerus verslo augimo rezultatus. Todėl jų produktai kaip „Brit Premium“, „Brit Care“, „Brit CarniLove“ ir kiti Lietuvoje bei visoje Europoje pasirenkami vis daugiau šunų, kačių augintojų. Nedidelė kompanija per ganėtinai trumpą laiką sugebėjo tapti žinoma, sukūrė konkurenciją gyvūnų maisto rinkoje pasiūlydama aukštos kokybės produkciją gyvūnų augintojams už prieinamą kainą.

„Vafo Praha“ – tai nedidelė šeimos valdoma kompanija, savo veiklą vykdanti apie dvidešimt metų. Įmonės socialinis atsakingumas, požiūris į produkcijos kokybės kontrolę leido įgyti ir išlaikyti patikimos įmonės įvaizdį naujų bei lojalių klientų akivaizdoje. Tai greičiausiai ir yra jos greito augimo priežastis: 2012 m. įmonės pardavimai pakilo 33%. 2012 m. įmonė pagamino 40 000 tonų gyvūnų pašarų ir apie 1 mln. Čekijos kronų apyvartą (1.2 mln litų). Kad lengviau įsivaizduoti, tiek pašarų būtų galima sudėti į apytiksliai 2000 sunkvežimių.

Dar keletas faktų apie įmonę:

  • įmonėje šiuo metu dirba apie 80 žmonių;
  • produkcija eksportuojama į 45 pasaulio šalis, tame tarpe į Skandinaviją, Lenkiją, Vokietiją, Prancūziją, Baltijos regioną, Rusiją ir Rytų Azijos šalis;
  • įmonė yra šių prekės ženklų sąvininkas: Brit, Brit Care, Carnilove, Petit, Lets Bite, Profine, Sams Field;

„Vafo Praha“ filosofija:

  • mes gerbiame gyvūnų klientų sveikatą ir gerovę;
  • mes neatlikinėjame laboratorinių tyrimų su gyvūnais;
  • mes esame prieš į gyvūnus nukreiptą smurtą;
  • nenaudojame jokių komponentų, kurie gyvūno sveikatai galėtų daryti neigiamą įtaką.

Įmonės kokybės valdymas nukreiptas, kad užtikrintų vieną tikslą – visavertį gyvūno gyvenimą ir sveikatingumą. Premium ir super premium klasės produktuose naudojama šviežia viščiukų mėsa, širdys, kepenys, plaučiai. Nenaudojama soja, genetiškai modifikuoti  ir rizikingi ingredientai. Gamybos procesą „Vafo Praha“ valdo įdiegusi tarptautinius ISO 9001 ir HACCP kokybės ir darbuotojų rizikos valdymo standartus.

 

Kviečiame komentuoti ir diskutuoti.

Komentuokite.