„Bio-Groom“ gyvūnų kailio priežiūros priemonės

BIO-GROOM_LOGO_FLORALIlgaplaukių šunų ir katinų šeimininkai gyvūnų kailio priežiūrai skiria daug dėmesio. Tinkama kailio priežiūra gyvūnui yra gyvybiškai svarbi. Amerikietiškos „Bio-Groom“ priemonės iš kompanijos „Bio-Derm Laboratories“ tinkamos ir kasdienei gyvūno priežiūrai, ir specializuotam ruošimui šunų parodoms . JAV kompanija gamina ir tiekia šampūnus, kondicionierius, kvapo, blusų, erkių naikinimo bei kitas natūralias, nekenksmingas gyvūnui priemones. Lietuvoje „Bio-Groom“ atstovauja UAB „Kaivana“.

„Bio-Groom“ istorija prasidėjo nuo kompanijos įkūrėjo – atsidavusio chemiko Klauso Polo (Claus Pohl) siekio rinkai pateikti išskirtinį produktą: švelnų, nekenksmingą  sveikatai, natūralų šampūną gyvūnams nuo parazitų, puikiai išvalantį, atnaujinantį odą ir kailį. Po antrojo pasaulinio karo rinkoje  tokio produkto nebuvo. Dėka kruopštaus Klauso darbo apie 1971 m. pirmoji šampūno formulė jau buvo sukurta, o šampūnas į buteliukus pilstomas rankomis. Ilgą laiką veikla vykdyta verslininko namuose plėtėsi, o kylant produkto poreikiui persikėlė į naujai įkurtas nuosavas gamybines patalpas.

Bėgant laikui kompanija „Bio-Groom“ tik patvirtino profesionalių ir kokybiškų produktų gamintojų reputaciją. Šiandien kompanija „Bio-Derm Laboratories“ kuria, gamina ir pristato apie 60 produktų į 68 šalis, o jai šiuo metu vadovauja Klauso sūnus Frankas. Įmonės vizija yra pasiekta ir Bio-Groom vardas yra gerai pažįstamas, pripažintas pasaulyje, kai kalbama apie kokybiškus šunų priežiūros produktus.

„Bio-Groom“ devizas  – kurti ir pristatyti kokybiškus šunų kosmetikos produktus iš geriausiai atrinktų natūralių ir efektyvių ingredientų.

Kviečiame komentuoti ir diskutuoti.

Komentuokite.