Agility varžybų Kaune prizininkams dovanojome Carni Love pašarus

Šunų dresūros ir sporto centras „Nasrai“ rugsėjo 21 d. organizavo Agility varžybas, kurių pagrindiniu rėmėju tapo mūsų įmonė, įsteigusi prizinių vietų laimėtojams specialias dovanas – čekų gamintojo „Brit“ pašarus Carni Love.

„Kaivana“ su Agility entuziastais bendradarbiauja jau ne vienerius metus ir visuomet džiaugiasi iniciatyvomis, skatinančiomis atsakingą elgesį su šunimis ir dėmesį šių gyvūnų sveikatai bei pilnaverčiam gyvenimui. Būtent šie žmogaus elgsenos su gyvūnu aspektai būdingi Agility sportui.

Agility varžybose šuo, valdomas tik gestų ir komandų pagalba, turi įveikti specialią trasą su įvairiomis kliūtimis ir padaryti tai kuo greičiau, aplenkdamas savo varžovus. Atsižvelgiant į šuns dydį, jis gali varžytis small, medium arba large klasėse. Trasos pagal sudėtingumą skirstomos į pradedančiųjų (Agility 1), pažengusių (Agility 2) ir patyrusių (Agility 3). Norint šuneliui varžytis aukštesnėje klasėje, reikia 3 kartus gauti įvertinimą „puikiai“ ir tapti prizininku. Šis sportas tinka bet kokio amžiaus, veislės bei dydžio šunims. Agility padeda augintiniui visapusiškai tobulėti: gerinti reakciją, stiprėti fiziškai bei megzti glaudesnį bendradarbiavimą su savo šeimininku. Plačiau apie renginį ir Agility sportą galite sužinoti Šunų dresūros ir sporto centro „Nasrai“ tinklalapyje.

Agility varžybos Kaune

Carni Love pašarai yra viena iš populiariausių „Kaivanos“ atstovaujamų prekių. Kuo jie ypatingi? Kadangi šuo, kaip ir vilkas, priklauso mėsėdžių gyvūnų grupei, jo virškinimo procesas ir dantų anatomija yra pritaikyta natūraliems maisto šaltiniams, t.y. mėsai ir kaulams. Reliatyviai agresyvus skrandžio rūgštingumas (PH) bei trumpos, plonos žarnos yra pritaikytos gyvūninės kilmės maisto virškinimui. Tuo labiau, jog mėsa yra B grupės vitaminų bei nepakeičiamų amino rūgščių šaltinis. Atsižvelgiant į tai, ėdalo Brit Carnilove maisto formulė yra paruošta taip, kad atitiktų šunų mitybos reikalavimus, pagal jų biologinę kilmę bei anatominę sandarą. 

Agility varžybos Kaune

Agility varžybos Kaune

Agility varžybos Kaune

Agility varžybos Kaune

Agility varžybos Kaune

 

Kviečiame komentuoti ir diskutuoti.

Komentuokite.